Masaż erotyczny – niezawodny sposób na potencję

Masaż erotyczny pobudza zmysły i doskonale sprawdza się jako gra wstępna. Pozwala się zrelaksować i wzbogaca życie seksualne. Wprowadzenie nowego elementu do sypialni pozwoli pobudzić nas do działania, wzmocnić erekcję i radykalnie wpłynąć na zwiększenie potencji.

Masaż erotyczny – jakie są zalety?

Wstęp do łóżkowych igraszek lub sposób na odprężenie i całkowity relaks. Gra wstępna z masażem erotycznym pobudzi zmysły i pozwoli zwiększyć doznania erotyczne. Silna erekcja to gwarantowany skutek masażu erotycznego.

Zalety masażu erotycznego:

  • dotlenia mięśnie i poprawia przepływ krwi – niezbędny w wywołaniu mocnej erekcji;
  • zwiększa ilość wydzielanych hormonów – większy poziom przyjemności;
  • relaksuje, odpręża i redukuje zmęczenie;
  • przyjemność dla obojga partnerów
  • wzajemne poznanie swoich ciał

Odkrywanie przyjemności z nowych erotycznych przygód zacieśnia związek i wprowadza do niego pikanterii. To doskonały sposób na rozwiązanie problemów z erekcją. Masaż erotyczny pobudza zmysły i rozluźnia co sprzyja jej wywołaniu i nabraniu apetytu na seks.

Masaż erotyczny – praktyczne rady

Erotyczne masaże mogą przybierać różne formy. Sposoby różnią się w zależności od tego, czy masuje mężczyzna lub kobieta.

Rozbudzanie zmysłów ukochanej osoby nie wymaga specjalnych umiejętności. Jednak dla niepewnych organizowane są kursy masażu erotycznego. Dla samouków polecamy zagłębienie się w obowiązkową lekturę dla każdej pary, czyli Kamasturę.

Techniki masażu mężczyzny

 

  • Mężczyzna kładzie się na brzuchu, a kobieta siada na wysokości jego pośladków. Pikantności mogą dodać seksowne stroje lub nagość partnerki. Kobieta zaczyna od zwyczajnego masażu górnej części pleców, co pozwoli całkowicie się odprężyć.

Stopniowo schodzi w dół szczypiąc, ocierając się i liżąc ciało partnera. Pocieranie wewnętrznej części ud i okolic penisa pobudza męską wyobraźnie.

  • Widok nagiego, kobiecego ciała wzbudza w mężczyznach silne pożądanie. Kobieta siada okrakiem i rozpoczyna masaż torsu i brzucha. Powoli przesuwa się w dół, szczypiąc i podgryzając ciało partnera. Następnie może przejść do penisa i zacząć pieścić go oralnie lub stymulować jego okolice ręką.

Technika masażu kobiety

 

Dotykanie kobiecego ciała wpływa na zwiększenie pożądania i chęci na seks.

 

  • Kobiety uwielbiają długie, sensualne masaże ciała. Zacznij od twarzy i stopniowo schodź w dół. Nie zapominaj o szyi i uszach. Powoli przejdź do masażu ramion i pleców.

Pamiętaj, żeby od razu nie zabierać się za strefy intymne kobiety. Potrzeba czasu, żeby partnerka rozluźniła się i nabrała ochoty na igraszki. Zapewniamy, że warto poczekać. Zabawę można urozmaicić lubrykantem, olejkiem, nastrojową muzyką i świeczkami, co dodatkowo wzmocni doznania.

Przed masażem porozmawiajcie, co sprawia Wam największą przyjemność. Unikniecie nieporozumień, które mogą sprawić, że przestaniecie mieć ochotę na dalszą zabawę. Masaż erotyczny ma być wspólną przyjemnością, który rozbudzi zmysły i pozwoli zrelaksować się po ciężkim dniu.

0 komentarzy